Domů / Profesionální technika / Automaty na čištění koberců
Odběr novinek

Automaty na čištění koberců

Aby v koberci nezůstala špína
Kobercové plochy v kancelářských budovách, hotelech nebo školách jsou každodenně silně zatěžovány. Zde  se osvědčily extraktory firmy Kärcher. Jsou robustní, výkonné, všestranné a vhodné pro základní a průběžné  čištění kobercových povrchů a k odstraňování skvrn na textiliích. S extraktory Kärcher vyčistíte i lamelové žaluzie, čalounění a autosedačky do hloubky vláken. S odpovídajícím příslušenstvím je dokonce můžete použít i na čištění obkladů a oken.
 1. Princip nástřiku a extrakce
  Při čištění mokrou cestou se v jednom pracovním kroku nastříkávoda s čisticím prostředkem a hubicí se ihned  znovu vysaje. Uvolňování a odstraňování nečistot probíhá v jednom pracovním kroku. Protože je zbytková  vlhkost  nízká, jsou podlahy  rychle opět pochůzné.
 2. Čisticí prostředky Kärcher
  Tekutý základní čisticí prostředek press&ex RM 764 pro nástřika extrakci textilních podlahových krytin a  čalounění je  vhodný i pro směsná vlákna, neobsahuje bělicí prostředky a zlepšuje hygienu podlah.
 3. Průběžné čištění koberců s čističem koberců iCapsol RM 768
  Speciální čistič koberců iCapsol RM 768 se při použití zapracuje pomocí extraktoru Kärcher a následně vysaje.  Díky velkému plošnému výkonu lze velmi hospodárně čistit i velké plochy. Kromě toho tato metoda čištění výra- zně zkracuje  čas schnutí: podlahy jsou opět pochůzné již po 20 minutách. To představuje důležitý klad pro prostory s intenzivním provozem, jako jsou například hotely nebo veřejné budovy.
 4. Dvojnásobně mnohostranný
  Stroj BRC 45/45 C se zametacím zařízením je multifunkční všeuměl. Při základním čištění koberců do hloubky  vláken s nástřikem, extrakcí a mechanickým kartáčováním zajišťují protiběžně rotující válce maximálně klidný  chod díky vyrovnávání vlivů vlastního pohybu. Pro hospodárné průběžné čištění koberců se používá RM 768  z integrované nádrže na přípravek iCapsol.

Vyberte podkategorie Automaty na čištění koberců :
Vyberte parametry zboží
Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Předchozí Další
© Používáme oXyShop