Domů / Hobby technika / Tlakové myčky / Tlakové myčky Kompakt
Odběr novinek
KÄRCHER K 4 Compact vysokotlaký čistič - 1
KÄRCHER K 4 Compact vysokotlaký čistič - 2
KÄRCHER K 4 Compact vysokotlaký čistič - 3
KÄRCHER K 4 Compact vysokotlaký čistič - 4
KÄRCHER K 4 Compact vysokotlaký čistič - 5
KÄRCHER K 4 Compact vysokotlaký čistič - 1/5KÄRCHER K 4 Compact vysokotlaký čistič - 2/5KÄRCHER K 4 Compact vysokotlaký čistič - 3/5KÄRCHER K 4 Compact vysokotlaký čistič - 4/5KÄRCHER K 4 Compact vysokotlaký čistič - 5/5

KÄRCHER K 4 Compact vysokotlaký čistič

Kód: 1.637-500.0 Produktové číslo: 4054278497150
Mobilní vysokotlaký čistič KÄRCHER K 4 Compact v kompaktním designu se 130 bar a 420 l/h si poradí i s pevně ulpívajícími nečistotami. Pro pravidelné čištění středně silného znečištění.
0 ks (Není skladem)
4.537 Kč bez DPH
5.490 Kč s DPH , plus doprava
Doba dodání: 3 - 5 Dnů
 

Žádné hodnocení.

KÄRCHER K 4 Compact vysokotlaký čistič
Mobilní vysokotlaký čistič KÄRCHER K 4 Compact v kompaktním designu se 130 bar a 420 l/h si poradí i s pevně ulpívajícími nečistotami.  Pro pravidelné čištění středně silného znečištění.
KÄRCHER K 4 Compact je opatřen dvěma držadly a tak je snadno přemístitelný. Stroj je také díky svým kompaktním rozměrům a teleskopické výsuvné rukojeti nenáročný na uskladnění.
Čistič KÄRCHER K 4 Compact je vybaven tlakovým spínačem (automatické vypnutí motoru), který vypne a zapne motor uzavřením či otevřením ruční stříkací pistole. Tím se ušetří nejen zbytečné chození ke stroji, ale také podstatně klesá spotřeba vody a elektrické energie, šetří se čerpadlo a životní prostředí.
Systém Quick Connect to šetří čas a námahu - umožňuje rychlé a pohodlné připojení a odpojení VT hadice k přístroji a pistoli.
S pracovním nástavcem Vario-Power lze pootočením pohodlně a plynule regulovat sílu čisticího paprsku mezi nízkým a vysokým tlakem. Tím může uživatel rychle reagovat na různé požadavky v průběhu práce, např. z nanášení čisticích prostředků přejít na oplach.
Rotační tryska, která v sobě spojuje výhodu bodového a plochého paprsku a tak v krátkém čase dosáhne vynikajícího výsledku čištění.
Také je vybaven vysokotlakou hadici 6 m a integrovaným jemným vodním filtrem.
Použití:
Pro pravidelné čištění automobilů, jízdních kol, zahradního nábytku a strojů, také středně velkých ploch okolo domu.
 
Standardní příslušenství:
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Rotační tryska
- Quick Connect na straně přístroje
- VT hadice, 6 m
- Integrovaný vodní filtr
- Vodou chlazený motor
- Pistole s Quick Connect
- Vario-Power-pracovní nástavec
 
Vysokotlaké čističe s označením K 2 až K 4 smí pracovat max. 20 min a poté 2 h chladnout. Čističe Kärcher K 5 až K 7 smí pracovat 1 h, poté musí 2 h chladnout. V zimě nenechávejte vysokotlaký čistič na mrazu, může dojít k poškození čerpadla!
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop