Domů /
Odběr novinek
KÄRCHER K 7 Full Control Home vysokotlaký čistič

KÄRCHER K 7 Full Control Home vysokotlaký čistič

Kód: 1.317-032.0 Produktové číslo: 4054278245928
Pojízdný vysokotlaký čistič KÄRCHER nejvyššího výkonu s regulací tlaku a bez ohřevu vody s vodou chlazeným motorem a čističem ploch T 450. Ukazatel tlaku na pistoli. ZCELA NOVÝ DESIGN!
0 ks (Není skladem)
90 Kč bez DPH
13.915 Kč s DPH , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Žádné hodnocení.

KÄRCHER K 7 Full Control Home vysokotlaký čistič

Charakteristika vysokotlakého čističe KÄRCHER K 7 Full Control Home:

Mobilní vysokotlaký čistič KÄRCHER K 7 Full Control Home v zcela novém vertikálním designu se 160 bar a 600 l/h si poradí i s pevně ulpívajícími nečistotami. Teoretický plošný výkon 60 m²/h. Pro pravidelné používání a zvýšené nároky na výkon a design.

Čistič KÄRCHER K 7 Full Control Home je vybaven tlakovým spínačem (automatické vypnutí motoru), který vypne a zapne motor uzavřením či otevřením ruční stříkací pistole. Tím se ušetří nejen zbytečné chození ke stroji, ale také podstatně klesá spotřeba vody a elektrické energie, šetří se čerpadlo a životní prostředí.

Vysokotlaký čistič KÄRCHER K 7 Full Control Home umožňuje na každém povrchu používat ten nejvhodnější tlak. Stupeň tlaku se nastavuje na pracovním nástavci a lze jej překontrolovat na LED-kontrolce na pistoli. Maximální kontrola!

Čistič ploch T 450 je ideální příslušenství pro čištění dřevěných teras, přírodního kamene, dlaždic, cest a jiných velkých ploch a zárověň nabízí optimalní ochranu před ostříkáním.

Princip: Dvě rotující trysky uvádí do pohybu vrtulku v krytu čističe ploch T 450,  který se nadnáší nad zemí stejně jako nad drobnými nerovnostmi, tim zaručuje rovnoměrné čištění. Díky trysce umístěné v přední částíčističe ploch T 450 navíc vyčistí rohy rychle a efektivně. Čištěni s čističem ploch T 450 je 4krát rychlejší než s tryskou s plochým paprskem.

Plug n'Clean systém čisticích prostředkůumožňuje nasávání čisticího prostředku za nízkého tlaku a rovnoměrné nanášení přímo na čištěnou plochu, např. autošamponu pro očištění povrchu Vašeho automobilu.

Pro větší stabilitu byl tento vysokotlaký čistič vybaven nízko položeným těžištěm, podstavnou nožkou a také praktickým vedením hadice. Podstavná nožka může být použita i jako druhé držadlo, díky čemuž se přístroj dá velmi lehce nadzvednout do regálu nebo uložit do zavazadlového prostoru auta.

Teleskopická rukojeť zaručuje snadnou mobilitu, transport a uskladnění.

S pracovním nástavcem Vario-Power lze pootočením pohodlně a plynule regulovat sílu čisticího paprsku mezi nízkým a vysokým tlakem. Tím může uživatel rychle reagovat na různé požadavky v průběhu práce, např. z nanášení čisticích prostředků přejít na oplach.

Rotační tryska, která v sobě spojuje výhodu bodového a plochého paprsku a tak v krátkém čase dosáhne vynikajícího výsledku čištění.

Nový design stroje KÄRCHER K 7 Full Control Home také umožnil přemístění těžiště níž a tím zaručitvýbornou stabilitu stroje při práci.

Také je vybaven vysokotlakou hadici a integrovaným jemným vodním filtrem.

Použití:
Pro pravidelné čištění automobilů, jízdních kol, zahradního nábytku a strojů, také středně velkých ploch okolo domu.

Standardní příslušenství KÄRCHER K 7 Full Control:

- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Rotační tryska
- Quick Connect na straně přístroje
- Integrovaný vodní filtr
- Vodou chlazený motor
- Pistole Full Control
Systém Plug 'n' Clean
- Vario-Power-pracovní nástavec
Čistič ploch T 450
Plug 'n' Clean čisticí prostředek na kámen a fasády, 1 l

Technické údaje:

Napětí – 230 V
Příkon – 3 kW
Max. přívodní teplota – 60°C
Průtok - 600 l/h
Tlak – 20-160 bar
Hmotnost (bez příslušenství) – 17,48 kg
Rozměry (D x Š x V) - 463 x 330 x 667 mm
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop