Domů / Profesionální technika / Parní čističe a vysavače / Parní stroje
Odběr novinek
KÄRCHER SG 4/4 *EU

KÄRCHER SG 4/4 *EU

Kód: 1.092-104.0 Produktové číslo: 4039784943117
0 ks (Není skladem)
25.800 Kč bez DPH
31.218 Kč s DPH , plus doprava
Doba dodání: 3 - 9 Dnů
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Žádné hodnocení.

KÄRCHER SG 4/4 *EU

Univerzální parní čistič Kärcher SG 4/4 je určený pro živnostenské účely. Systém dvou nádrží umožňuje pohodlné plnění kotle během práce. VAPOHydro, přihrádka na příslušenství a ergonomické držadlo, tak to jsou jen některé příklady z bohatého vybavení parního čističe SG 4/4
POPIS
Přístroj SG 4/4představuje parní čistič pro použití v živnostenské oblasti. Zvláštností tohoto přístroje je kontinuální plnění parního kotle z dodatečné nádrže na vodu, což umožňuje pracovat bez přerušení.
Z pouhých 4,6 litru vody se v parním kotli a v rezervní nádrži vytvoří zhruba 6000 litrů vodní páry a tou lze nepřetržitě pracovat po dobu až 5 hodin, a protože není rezervní nádrž pod tlakem, může se do ní kdykoliv doplňovat voda, aniž by se muselo čekat na ochlazení parního kotle.

Horká pára uvolňuje rychle a efektivně nečistoty bez použití čisticích prostředků. Rozsáhlé příslušenství, ke kterému patří i parní žehlička nebo nástavec k uvolňování tapet, rozšiřuje oblasti použití tohoto přístroje .

Bohaté standardní příslušenství umožňuje mnohostranné použití přístroje SG 4/4 v oblasti kuchyní i v sanitární oblasti, k čištění tvrdých či elastických podlahových krytin, oken, zimních zahrad i k čištění předmětů z domácností.

U parního čističe SG 4/4 byl kladen velký důraz na bezpečnost. Kryt stroje je chráněn před ostřikovou vodou. Na rukojeť je přivedeno napětí jen 12 V. Na nedostatek vody je uživatel upozorněn optickým a akustickým výstražným signálem.

Parní hadice dlouhá 2,7 m umožňuje práci nad hlavou, bez zvedání přístroje. Přívod páry lze pohodlně regulovat na ruční pistoli.

Bezproblémové pojíždění a bezpečné stání přístroje zabezpečují dvojité vodicí kolečko vepředu a dvě velká kola vzadu. Hubice, čisticí utěrky a ostatní příslušenství jsou přehledně uložené v zásuvce přístroje tak, aby byly stále pohotově při ruce.

POUŽITÍ
Univerzální parní čistič SG 4/4 pro živnostenské použití, důkladně čistí a je šetrný k životnímu prostředí díky vodní páře. Ideální čisticí stroj pro podlahy, dlaždičky, stroje, topná tělesa, čalouněný nábytek, toalety, auta.

Technické údaje

   
Napětí (V)
 
220 - 240
Topný výkon (W)
 
2300
Objem nádrže l
 
4
Délka kabelu (m)
 
7,5
Tlak páry (bar)
 
4
Hmotnost bez příslušenství (kg)
 
8
Rozměry (D x Š x V) (mm)
 
475 x 320 x 275
Frekvence (Hz)
 
50 - 60

Vybavení

  • Parní sací hadice s rukojetí
  • Parní trubky 2x
  • Podlahová hubice
  • Ruční hubice
  • Kulatý kartáček, černý
  • Hubice na čalounění s kartáčem
  • Power tryska
  • Tryska na bodový paprsek
Soubory
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop