Domů / Profesionální technika / Tepovače
Odběr novinek

Tepovače

Kobercové plochy v kancelářských budovách, hotelech nebo školách jsou každodenně silně zatěžovány. Zde  se osvědčily extraktory firmy Kärcher. Jsou robustní, výkonné, všestranné a vhodné pro základní a průběžné  čištění kobercových povrchů a k odstraňování skvrn na textiliích. S našimi stroji vyčistíte i lamelové žaluzie, čalounění a autosedačky do hloubky vláken; se správným příslušenstvím je dokonce můžete použít i na čištění  obkladů a oken.

 1. Rychle zase suché
  Díky silné sací turbíně stroje Kärcher Puzzi zůstane v čištěném podkladu extrémně málo vlhkosti: Na tkaninu  lze následně vstoupit až o 63 % dříve než u srovnatelných konkurenčních výrobků.
 2. Princip nástřiku a extrakce
  Při čištění mokrou cestou se v jednom pracovním kroku nastříká voda s čisticím prostředkem a hubicí se  ihned znovu vysaje. Uvolňování a odstraňování nečistot probíhá v jednom pracovním kroku. Protože je zbytková vlhkost nízká, jsou podlahy rychle opět pochůzné.
 3. Čisticí prostředky Kärcher
  Prášek press&ex RM 760, tablety press&ex RM 760 a tekutý prostředek press&ex RM 764 mají vysoký  čisticí účinek daný hloubkovým působením. Přitom jsou mimořádně šetrné k materiálu a zanechávají příjemnou vůni v místnosti. Oblíbená forma tablet press&ex RM 760 navíc umožňuje přesné dávkování.
 4. Důkladně čisté
  U strojů na čištění koberců s válcovým kartáčem podporuje čisticí účinek čisticího prostředku navíc kartáčová mechanika. Kromě toho dochází k opětovnému narovnání vláken.
                           

Vyberte podkategorie Tepovače :
Vyberte parametry zboží
Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Předchozí Další
© Používáme oXyShop