Domů / Profesionální technika / Vysavače / Vysavače suché vysávání / suché
Odběr novinek
SUCHÝ VYSAVAČ T 12/1 eco!efficiency - 1
SUCHÝ VYSAVAČ T 12/1 eco!efficiency - 2
SUCHÝ VYSAVAČ T 12/1 eco!efficiency - 3
SUCHÝ VYSAVAČ T 12/1 eco!efficiency - 4
SUCHÝ VYSAVAČ T 12/1 eco!efficiency - 1/4SUCHÝ VYSAVAČ T 12/1 eco!efficiency - 2/4SUCHÝ VYSAVAČ T 12/1 eco!efficiency - 3/4SUCHÝ VYSAVAČ T 12/1 eco!efficiency - 4/4

SUCHÝ VYSAVAČ T 12/1 eco!efficiency

Kód: 1.355-135.0 Produktové číslo: 4039784831629
Tišší, dobře ovladatelný, vysoce stabilní vysavač na suché vysávání s nožním spínačem a protinárazovou ochranou. Jednoduchý doběh díky dvěma velkým pogumovaným kolům a dvěma dvojitým vodicím kolečkům. Vyklápěcí háky na síťový kabel a navíjení síťového kab
0 ks (Není skladem)
8.700 Kč bez DPH
10.527 Kč s DPH , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Žádné hodnocení.

SUCHÝ VYSAVAČ T 12/1 eco!efficiency

Nový vysoce výkonný a tichý vysavač T 12/1 eco!efficiency najde uplatnění především v oblasti úklidu budov, v hotelech a restauracích, v kancelářích, obchodech, nemocnicích, ale i v domácnostech. U tohoto vysavače jsou výkon motoru, vedení vzduchu a jeho 6-násobný filtrační systém (včetně filtru HEPA jako speciální příslušenství) tak koncipovány, že sací výkon téměř neklesne, i když je filtrační sáček již plný. Výhoda, která se vyplatí: pokud není filtr potřeba tak často měnit, prodlouží se pracovní intervaly. Vysavač lze snadno obsluhovat nožním spínačem. Díky oběma pogumovaným kolům a dvěma vodicím kolečkům je vysavač velmi tichý a dobře ovladatelný. Nízko položené těžiště jej stabilizuje. Integrované uložení kabelu na hlavě turbíny zajišťuje, aby byl síťový kabel vždy uklizený. Mimo to lze síťový kabel navinout na vyklápěcí hák. Díky ergonomicky tvarovanému kolenu ve tvaru „delta“ není nutné se ani při dlouhých intervalech zříkat komfortu. Sací hadice na přístroji má jednoduchou, seč účinnou zástrčnou mechaniku. Zasunete sací hadici do hrdla vysavače, dokud nezapadne elastický kroužek – a je hotovo. Tento systém zajišťuje, že se sací hadice při přitahování vysavače neuvolní. Jako zvláštní příslušenství dodáváme taktéž elektrický sací kartáč, který z vysavače T 12/1 eco!efficiencyvytvoří kartáčový vysavač na koberce. Při zvláštních hygienických nárocích lze navíc k fliesovému filtračnímu sáčku filtr HEPA, který zachytí i nejjemnější částečky nečistot.

Takto šetřit energii je skutečná zábava!
Vysavače eco!efficiency společnosti Kärcher na suché nečistoty vysávají s výkonem 500 Watt skoro stejně důkladně jako základní verze. To umožňuje energeticky účinnou práci při vynikajícím čisticím výsledku.
Nízká hlučnost
Díky nízké hlučnosti jsou vysače na suché nečistoty řady eco!efficiency od Kärcheru obzvláště vhodné pro použití v oblastech citlivých na hluk.
Snadná údržba
Kabel lze vyměnit rychle a bez zvláštních znalostí po povolení dvou šroubů. To ušetří čas a servisní náklady.

Technické údaje

Množství vzduchu (l/s) 46
Podtlak (mbar/kPa) 185 / 18,5
Objem nádrže (l) 12
Max. příkon (W) Max. 500
Standardní jmenovitý průměr 35
Délka kabelu (m) 12
Hladina hluku (dB) 60
Výkon turbíny (W) 500
Frekvence (Hz) 50 - 60
Napětí (V) 220 - 240
Hmotnost (kg) 6,4
Rozměry (D x Š x V) (mm) 410 x 315 x 340

Vybavení

  • Sací hadice, 2.5 m
  • Filtrační sáček, Vliesový filtrační vak
  • Materiál nádrže, Plast
  • Clipsystém k prodloužení hadic
  • Ochranná třída, II
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop