Domů / Profesionální technika / Vysokotlaké čističe
Odběr novinek

Vysokotlaké čističe

Nepřekonatelně mnohostranný - vysokotlaké čištění s Kärcherem. Kärcher, vynálezce vysokotlakého čističe, od roku 1950 neustále zlepšoval princip vysokotlakého čištění. Větší čisticí výkon při menší spotřebě. Delší životnost při kratších pracovních časech. Kärcher ve vedoucí pozici na celosvětovém trhu vás přesvědčí produktovým programem, který splňuje díky své technické propracovanosti a všestrannosti všechny požadavky: bez ohřevu nebo s ohřevem, s elektrickým nebo se spalovacím motorem, mobilní nebo stacionární.
Naše profesionální studenovodní nebo horkovodní vysokotlaké čističe pro živnostenské a průmyslové použití jsou řešením pro každý úkol z oblasti čištění.
Vysokotlaké myčky pro profesionální použití vyčistí velké plochy za pomoci vody, od dodávky až po veřejné prostory a venkovní plochy. Jsou variabilní v průtoku a tlaku vody a dodáváme je v nejrůznějším provedení. Podle oblasti nasazení odpovídají výrobky Kärcher od ruční stříkací pistole až po stacionární vysokotlaké čističe vašim individuálním požadavkům.
Vysokotlaké čističe bez ohřevu jsou vhodné pro každodenní profesionální čištění budov, vozidel a strojů. Tlak vody zajistí i uvolnění pevně ulpívajících nečistot aniž by se poškodil citlivý materiál. Stejně jako studenovodní tlakové myčky přesvědčí i vysokotlaké čističe s ohřevem stálým tlakem a čisticím výkonem.
S přístroji s nejvyšším tlakem odstraníte i ty nejhorší nečistoty. Díky vysokému odplavovacímu účinku a studené nebo horké vodě nemají ani krusty ani nečistoty žádnou šanci.
 
 

 


Vyberte podkategorie Vysokotlaké čističe :
Vyberte parametry zboží
Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Předchozí Další
© Používáme oXyShop