Domů / Profesionální technika / Vysokotlaké čističe / bez ohřevu / speciální
Odběr novinek
KÄRCHER HD 715 *EU-I

KÄRCHER HD 715 *EU-I

Kód: 1.353-909.0 Produktové číslo: 4054278157931
Vysokotlaký čistič s trojfázovým motorem a zvláště stabilním trubkovým rámem s integrovaným držákem a závěsem pro jeřáb. Vyvinut pro práce ve výškách.
0 ks (Není skladem)
31.200 Kč bez DPH
37.752 Kč s DPH , plus doprava
Doba dodání: 3 - 7 Dnů
(37.752 Kč s DPH/ks)
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Žádné hodnocení.

KÄRCHER HD 715 *EU-I

Charakteristika speciálního vysokotlakého čisticíhi stroje KÄRCHER HD 715:

Přenosný vysokotlaký čistič bez ohřevu KÄRCHER HD 715, který byl zkonstruován pro speciální potřeby malířů a čističů fasád. Jednoduše ovladatelný a pro obsluhu velice pohodlný přístroj  je umístěn v trubkovém rámu. Je určen zejména k čištění konstrukcí, fasád atd.

Díky krátkému pracovnímu nástavci (540 mm) se dá i na lešení dodržet dostatečně velká vzdálenost od čištěné fasády. Jelikož je pracovní nástavec otočně uložený ve stříkací ruční pistoli, snadno vyčistíte všechna místa, aniž byste museli  provádět akrobatické kousky s pistolí.

Nová tryska s trojím nastavením paprsku (součást standardní výbavy), umožňuje rychlé nastavení jednotlivých druhů paprsků. V závislosti na druhu čištění je možné přepnout na vysokotlaký bodový paprsek, vysokotlaký plochý paprsek s úhlem rozstřiku 25°, nebo na nízkotlaký plochý paprsek s úhlem rozstřiku 40°. Při odstraňování silně ulpívajících nečistot, jako např. prokvétání vápence na povrch, můžete použít také rotační trysku, kterou lze obdržet v odpovídajícím provedení ke každému vysokotlakému čističi firmy KÄRCHER.

Vysokotlaká hadice je vyrobena z obzvláště kvalitního odolného materiálu.

Vysokotlaký agregát je umístěn ve stabilním rámu z trubek, který ho chrání před mechanickým poškozením a společně s krytem chrání stroj před ostřikem vodou. Axiální pístové čerpadlo se třemi písty z ušlechtilé oceli a hlavou čerpadla z mosazi zabezpečuje dlouhou životnost a eliminuje výskyt poruch. Zdrojem čerpadla je elektromotor s napájecím napětím 400 V 50 hz. Tlakový spínač vypne automaticky motor, jakmile se přeruší přívod vody na stříkací pistoli. Tím se šetří energie i životní prostředí.

 

Technické údaje

   
Druh proudu Ph/V/Hz
 
3 / 400 / 50
Průtok (l/h)
 
250 - 700
Pracovní tlak (bar/MPa)
 
10 - 150 / 1 - 15
Max. tlak (bar/MPa)
 
175 / 17,5
Max. teplota přívodní vody (°C)
 
až do 60
Příkon (kW)
 
4,7
Hmotnost (kg)
 
29
Rozměry (D x Š x V) (mm)
 
500 x 310 x 350

Vybavení

  • Ruční stříkací pistole s vložkou Softgrip
  • Vysokotlaká hadice, 15 m
  • Pracovní nástavec, 850 mm
  • Systém proti překroucení hadic (AVS)
  • Vypínání tlaku
Soubory
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop