Domů / Zahrada / odčerpávání vody
Odběr novinek

odčerpávání vody

Ponorná čerpadla - sací síla až do poslední kapky! Ať potřebujete zásobovat domácnost a zahradu užitkovou vodou z alternativních vodních zdrojů nebo chcete snadno a rychle odčerpat nežádoucí vodu, Kärcher nabízí čerpadla pro každý požadavek a oblasti použití. Tlaková čerpadla Kärcher dopravují dešťovou a podzemní vodu ze sudů na dešťovou vodu, nádrží a hlubinných vrtů s dostatečným tlakem k místu, kde je jí potřeba. Ponorná čerpadla na druhou stranu odstraní nežádoucí nebo již nepotřebnou vodu: před jarním úklidem v bazénu nebo po zatopení suterénu.

Oblasti použití

Podle oblasti použití a stupně znečištění odčerpávané vody se doporučuje buď kalové čerpadlo nebo čerpadlo na čistou vodu. Následující tabulka ukazuje, které čerpadlo se pro které použití nejlépe hodí.

Tauchpumpen-Anwendungsgebiete

Prodloužení záruky - čerpadla

Program "Prodloužení záruky" zahrnuje čerpadla* vyjmenovaná ve formuláři uvedeném níže.
* Tato záruka platí jen pro výrobky Home and Garden, které jsou klientem používány pro soukromé účely, tedy mimo rámec jeho podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu povolání, a nejsou používány pro účely činnosti podnikatelské. Tato prodloužená záruka se nevztahuje na vady nebo poškození výrobku, které vznikly např. jeho nesprávným používáním. Kompletní podmínky pro prodloužení záruky naleznete níže na této stránce.
V případě Vašeho zájmu o prodloužení záruky je nutné provést registraci prostřednictvím níže uvedeného registračního formuláře. Tato registrace musí být provedena ve lhůtě tří měsíců ode dne koupě výrobku (níže uvedených typů čerpadel) v České republice.
Po provedení registrace si prosím vytiskněte potvrzení o prodloužení záruky. Kopie tohoto potvrzení Vám bude zaslána též na Vámi uvedenou emailovou adresu.
Potvrzení o prodloužení záruky si prosím dobře uschovejte, abyste se jím mohli v případě požadavku na záruční opravu prokázat. Záruční oprava v prodloužené záruční době může být provedena pouze při současném předložení originálního dokladu o koupi předmětného výrobku.

Vyberte podkategorie odčerpávání vody :
Vyberte parametry zboží
Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Předchozí Další
© Používáme oXyShop