WVP 10 

Ceník:
půjčovné na jeden den                     WVP 10   350 Kč            
půjčovné na víkend nebo dva dny   WVP 10   450 Kč                  


Záloha na stroj:  2.000 Kč

WVP  10 


Prosím do poznámky při objednávání napište datum vypůjčení.

WVP 10 + KV 4

Bateriový vysavač oken WVP 10 Adv leží vždy dobře v ruce, ať už pracujete vertikálně, horizontálně nebo nad hlavou. Ideální pro všechny hladké plochy jako jsou okna nebo dlaždice. Všestranný aku vysavač na okna WVP 10 Adv oceníte v hotelích, restauracích i obchodních centrech. Je lehký a snadno se ovládá. Zvládá čištění vertikálních i horizontálních ploch – dokonce jej můžete při úklidu držet i nad hlavou. Jeho silný motor zajišťuje vysoký sací výkon za každé situace. Pohon zabezpečuje kvalitní Li-Ion baterie, která na jedno nabití vydrží 30 minut – v balení přitom naleznete hned dvě, což umožňuje práci téměř bez přerušení. Přístroj si poradí s úklidem obkladů, vitrín a dalších hladkých povrchů. Je jedno, jestli ho budete používat na odsávání rozlitých tekutin, nebo čištění hladkých povrchu. Okenní vysavač je připraven na všechny výzvy. Díky praktickému rozpěrnému kroužku navíc vyčistí okna beze šmouh i kolem okrajů skla. Vysátá voda se hromadí v odnímatelné 200ml nádržce, kterou snadno bez kontaktu s nečistotami vylejete a umyjete i v myčce. Součástí dodávky je rovněž rychlonabíječka. V balení naleznete také úzkou hubici, láhev s rozprašovačem a dvěma potahy z mikrovlákna.

Technické údaje

Pracovní šířka sací hubice (mm)280
Pracovní šířka úzké sací hubice (mm)170
Objem nádrže na špinavou vodu (ml)200
Čas nabíjení baterie (min)50
Doba běhu baterie (min)35
Typ baterieVyměnitelná Lithium-iontová baterie
Napětí baterie (V)3,7
Druh proudu (V/Hz)220 - 240 / 50 - 60
Hmotnost bez příslušenství (kg)1
Hmotnost včetně obalu (kg)2,3
Hmotnost vč. baterie (kg)1
Rozměry (D x Š x V) (mm)280 x 130 x 335

AKU bateriový čistič pro třikrát rychleji umytá okna. Vibrace a elektricky zvlhčovaná utěrka rozpustí i odolné nečistoty. Už žádné drhnutí, pouze dokonalá čistot

  • Čištění hladkých povrchů jako oken, zrcadel, dlaždic a varných desek půjde jako po másle. Vibrační AKU čistič Kärcher KV 4 účinně zatočí i se skutečně zatvrzelými nečistotami v domácnosti i mimo ni pomocí elektricky zvlhčované utěrky z mikrovlákna a intenzivních vibrací. Rozlučte se s náročným drhnutím, nyní budou skvrny mizet raz dva. Výhodou je snadné ovládání a praktický bateriový pohon. Úklid tak není limitován délkou kabelu a možnostmi síťového napájení. Lze jej tak pohodlně použít i mimo domov. Dílny, garáže, prosklené plochy, vitríny i autoskla se budou jen blyštit. Pro skutečně dokonalé výsledky doporučujeme rozpouštění nečistot pomocí čišticího prostředku na okna Kärche a na závěr použít ještě okenní vysavač Kärcher. Docílíte tak perfektně naleštěného povrchu jediným tahem.

Technické údaje

Objem nádrže na čistou vodu (ml)180
Doba běhu baterie (min)35
Čas nabíjení baterie (min)160
Typ baterieLithium-iontová baterie
Čisticí výkon pro jedno nabití bateriecca 100 m² = 33 oken
Hodnota vibrace (m/s²)1,6
Druh proudu (V/Hz)100 - 240 / 50 - 60
Hmotnost vč. baterie (kg)0,5
Hmotnost bez příslušenství (kg)0,5
Hmotnost včetně obalu (kg)0,8
Rozměry (D x Š x V) (mm)260 x 94 x 100